doradca podatkowy Sykulska ChrzanówKancelaria Doradcy Podatkowego Teresa Sykulska – dlaczego warto?

Kancelaria Doradcy Podatkowego Terasa Sykulska powstała w 1993 roku z myślą o zapewnieniu obsługi księgowej i podatkowej. Pomagamy naszym klientom we wszystkich aspektach działalności, na które ma wpływ prawo podatkowe.

Przepisy podatkowe są bardzo skomplikowane. Podatki okazują się jednym z najwyższych kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Stąd bierze się nasze przekonanie, że przy zakładaniu i rozwoju własnej firmy warto mieć w swoim zespole dobre biuro rachunkowe i doradcę podatkowego.

Biuro rachunkowe i doradca podatkowy

Kancelaria Doradcy Podatkowego Teresa Sykulska łączy usługi biura rachunkowego i doradztwa podatkowego, co sprawia, że obsługa księgowości i podatków jest szybsza, skuteczniejsza i pełniejsza. Stale monitorujemy przepisy, które szybko się zmieniają. System podatkowy zamiast być upraszczany, niestety coraz bardziej się komplikuje. W naszym systemie podatkowym na przedsiębiorców czyhają pułapki i zagrożenia, które mogą go słono kosztować. Dlatego warto skorzystać z przewodnika w świecie księgowości i podatków.

Wasz partner biznesowy

Od ponad 20 lat tworzymy zgrany zespół z zakresu księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz podatków, któremu przewodzi Doradca Podatkowy Teresa Sykulska.  Dla naszych klientów jesteśmy partnerem w biznesie – doradcą i wsparciem, zarówno w codziennej działalności, jak i w momentach podejmowania kluczowych decyzji biznesowych.

Zaufanie naszych klientów

Na przestrzeni lat zaufało nam ponad 130 przedsiębiorców. Obsługujemy mikro firmy w najbardziej podstawowym zakresie usług księgowych, jak również średnie i duże spółki kapitałowe zatrudniające dziesiątki pracowników. Naszych klientów i ich sprawy traktujemy z niezwykłą troską i powagą. Niniejsza deklaracja jest gwarancją najwyższego standardu jakości obsługi. Dla podkreślenia wagi naszych zobowiązań wobec klientów postanowiliśmy przedstawić je na piśmie >>>

Certyfikaty

Aby prowadzić praktykę doradcy podatkowego oraz biuro rachunkowe należy posiadać odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz zdać państwowe egzaminy w Ministerstwie Finansów. Posiadanie kwalifikacji potwierdza licencja doradcy podatkowego oraz nasze certyfikaty.

W każdej sprawie księgowej, kadrowo-płacowej i podatkowej jesteśmy do dyspozycji: ZAPRASZAMY DO KONTAKTU >>>

Teresa Sykulska Doradca Podatkowy – Nr licencji 05942